Maciej Piotr Synak


Od mniej więcej dwóch lat zauważam, że ktoś bez mojej wiedzy usuwa z bloga zdjęcia, całe posty lub ingeruje w tekst, może to prowadzić do wypaczenia sensu tego co napisałem lub uniemożliwiać zrozumienie treści, uwagę zamieszczam w styczniu 2024 roku.

50 pytań

Kto odpowiada za katastrofalny stan polskiej armii, gospodarki, kultury, szkolnictwa, służby zdrowia?


Może ruska agentura?
WSI?
"razwiedka"?

Byłem chyba pierwszą osobą piszącą o polityce, która zwracała uwagę, że Rosja, poza handlem ropą i gazem, nie robi w Polsce interesów. Tylko ja zadawałem Michalkiewiczowi "głupie" pytania: a skąd wiadomo, że to WSI i razwiedka?
Czy po to wyprowadzali swoje wojska, żeby teraz po cichu  kombinować jak ukraść 100 milionów?


Po blisko 2 latach od opublikowania Werwolfa, ilość artykułów o podobnym wydźwięku zwiększyła się zauważalnie - no, wcześniej nie było takich prawie wcale...
Jak widać poniżej, w ostatnim miesiącu pojawił się prawdziwy wysyp pytań o to, co jest prawdą.

Ludzie otrząsają się z medialnej propagandy, szkoda, że dopiero w tak przełomowym i niebezpiecznym dla Polski momencie..

Dobre w tym trudnym czasie jest tylko jedno - na ostatni moment może zwiększyć się świadomość ludzi, że zachód po raz kolejny próbuje wciągać nas do ich wojny z Rosją.Skoro Rosjanie nie robią w Polsce wielkich interesów, to dlaczego media straszą nas ruską zależnością? Dlaczego tak alarmują, że Rosjanie chcą nas wykupić?

To nie Rosjanie nas wykupili, tylko zachód.


Jeżeli Ty również boisz się "rusków", uważasz Putina za krwiożerczą bestię, masz przekonanie, że to Rosja łamie prawo na Ukrainie, a nie zachód, przeczytaj poniższe pytania i 

sam sobie odpowiedz.


Kto to wszystko robi....1. Czy są Rosjanami panowie Soros i Sachs, autorzy "Planu Balcerowicza", którzy wyprowadzili z polski kilkaset miliardów dolarów?
2. Czy to może za prośbą lub pomysłem innych Rosjan, Polska dokonała po 1980 roku tej "transformacji ustrojowej i gospodarczej", której efekty widzimy dzisiaj?
3. Czy to Rosjanie za marne grosze wykupywali perły polskiego przemysłu?
4. Czy to z winy Rosjan pozbyliśmy się naszego przemysłu włókienniczego, chemicznego, tekstylnego, farmaceutycznego, budowlanego, elektronicznego, kopalnianego, hutniczego, obronnego, transportowego, włókienniczego, telekomunikacyjnego, stoczniowego i wielu innych?
5. Czy to Rosjanie wykupili polskie zakłady pracy za kilka procent ich faktycznej wartości, aby je pozamykać, zwolnić ludzi i wywieźć sprzęt za granicę?
6. Czy to Rosjanie wykupili polskie banki i czy to rosyjskie banki obecnie wysysają z Polaków ich ciężko zarobione pieniądze w tej neo-kolonii zwanej III RP?
7. Czy to Rosjanie zabronili nam dofinansować stocznie?
8. Czy to Rosjanie kazali nam zalewać szyby kopalniane, aby nigdy więcej ich już nie użytkować?
9. Czy to Rosjanie kazali pozbyć się naszych cukrowni?
10. Czy to Rosjanie zniszczyli nasze rolnictwo i rybołówstwo?
11. Czy to Rosjanie kazali wprowadzać i podwyższać zbrodnicze podatki, oraz nie pozwalają na ich obniżkę?
12. Czy to Rosjanie wydają wiążące dla Polski tysiące kretyńskich dyrektyw niszczących resztki naszej gospodarki?
13. Czy to Rosjanie wprowadzili do naszego kraju pięćdziesiąt hipermarketów, które nie odprowadzają ani grosza do Skarbu Państwa?
14. Czy to Rosjanie mają pretensje terytorialne w stosunku do nas i czy to oni wykupują ogromne połacie polskiej ziemi (szczególnie na Warmii i Mazurach)?
15. Czy to Rosjanie każą nam odprowadzać rocznie sto miliardów składki członkowskiej?
16. Czy to Rosjanie zniszczyli, a następnie przymierzają się do wykupienia polskiej kolei?
17. Czy to Rosjanie chcą prywatyzować nasze lasy?
18. Czy to Rosjanie wykupili nasze wodociągi i elektrownie?
19. Czy to Rosjanie i ich koncerny niemalże za darmo mają koncesję na wydobywanie w Polsce wszystkiego, co posiada nasza ziemia?
20. Czy to Rosjanie zniszczyli Wojsko Polskie doprowadzając je w stanu w którym na sto tysięcy ludzi przypada około dziesięciu tysięcy prawdziwych, potrafiących cokolwiek żołnierzy? 
21. Czy to Rosjanie roszczą sobie prawo do decydowania o naszej przyszłości, często wbrew naszej Konstytucji i prawom uchwalanym w naszym kraju?
22. Czy to Rosjanie wysyłali naszych żołnierzy na głupie wojny w Iraku i Afganistanie?
23. Czy to Rosjanie wysyłają naszych żołnierzy do Libii, Czadu czy Mali, by walczyli o ich roszczenia do obecnych tam złóż złota i ropy?
24. Czy to na potrzeby Rosjan utworzono GROM?
25. Czy to do Rosjan pielgrzymują wszyscy polscy politycy, by kiwać się pod murami Kremla obiecując strategiczne partnerstwo szefom rosyjskiego wywiadu?
26. Czy to Rosjanie mają w posiadaniu patenty na GMO i zmuszają nas do wprowadzania tej trucizny?
27. Czy to Rosjanie zmuszali nas do kupowania szczepień na świńską czy ptasią grypę?
28. Czy to Rosjanie spryskują chemikalia nad naszymi głowami i wzruszają ramionami na fakt, że wymiera przez to światowa populacja pszczół?
29. Czy to Rosjanie panoszą się po naszym kraju, roszcząc sobie prawa do wszystkiego co się w nim im spodoba?
30. Czy to paszporty Rosjan upoważniają do "odzyskiwania" kamienic lub ziemi ornej?
31. Czy to GRU kręci się po naszym kraju z żołnierzami uzbrojonymi w broń maszynową, z wycieczkami młodych Rosjan, którym pokazuje się miejsca "kaźni Rosjan" i "polskich morderców"? 
32. Czy Rosjaninem jest Jan Tomasz Gross i czy Rosjanie ukuli stwierdzenie o "mordercach Polakach w Jedwabnem" czy o "polskich obozach koncentracyjnych"? 
33. Czy to Rosjanie dają nam przykład kraju o bezkarnych służbach bezpieczeństwa, które mają prawo do zastrzelenia, torturowania, oraz inwigilowania każdego obywatela? 
34. Czy to od Rosjan wychodzi przykład ułatwiania aborcji dla rozrywkowych panienek, legalizacji i tłumaczenia zboczeń (w tym pedofilii), oraz beztroskiego życia bez zasad i reguł, co niszczy całą cywilizację łacińską?
35. Czy to Rosjanie są największymi na świecie producentami i handlarzami narkotyków?
36. Czy to GRU w interesie swoich wojen narkotykowych doprowadza do degeneracji i wyniszczania całych pokoleń?
37. Czy to Rosjanie bombardują kilkadziesiąt krajów członkowskich ONZ?
38. Czy to Rosjanie namawiają nas do legalizacji narkotyków bądź eutanazji?
39. Czy to Rosjanie otaczają inne kraje murami i odcinają im dostęp do wody pitnej?
40. Czy to Rosjanie wjeżdżają buldożerami w osiedla mieszkalne przedstawicieli innej religii?
41. Czy to Rosjanie mogą bezkarnie ignorować ponad siedemdziesiąt rezolucji i kar ONZ?
42. Czy to Rosjanie nie podpisali traktatu o nierozpowszechnianiu broni jądrowej mimo posiadania ogromnych jej ilości? 
43. Czy to Rosjanie nie posiadają własnej konstytucji, ani granic?
44. Czy to Rosjanie prowadzą politykę eugeniczną sterylizując kobiety innego koloru skóry, zmuszając je do aborcji, czy wyganiając z ich kraju?
45. Czy to Rosjanie nieustannie od lat prowadzą kosztujące ich podatników biliony dolarów wojny?
46. Czy to Rosjanie wywołują non stop rewolucje w innych krajach i doprowadzają do obalania demokratycznych rządów?
47. Czy to Rosjanie każą nam płacić sześćdziesiąt pięć miliardów odszkodowań? 
48. Czy to Rosjanie zrzucają bomby z zubożonymi uranem na tysiące niewinnych cywilów?
49. Czy to Rosjanie organizują zamachy mające stanowić prowokacje do kolejnych ich wojen, bądź coraz to większej inwigilacji obywateli?
50. Czy to Rosjanie doprowadzili do biedy i ludobójstw w całej Afryce np. prowokując wojnę domową w Kongo albo rewolucję w RPA, gdzie tylko wyczuli złoża czegoś wartościowego? Odpowiedzmy sobie na kilka podstawowych pytań…

-czy znasz jakiś rosyjski bank działający na terenie Polski? Nie, znasz raczej Deutsche Bank i wiele innych banków z kapitałem niemieckim.

-czy to Rosjanie chcą przejąć nasze koleje, pocztę i inne elementy kluczowej dla państwa infrastruktury? Nie, to dzięki woli Komisji Europejskiej (w rzeczywistości Berlina) podzielono PKP na niezliczoną ilość spółek i spółeczek by przygotować ją na przejęcie przez Deutsche Bahn.

-czy to rosyjskie korporacje przejmują rynki w Polsce? Nie, robią to korporacje niemieckie i amerykańskie.

-czy to Rosja dyktuje nam wszelkie normy, które są narzędziem wymierzonym przeciwko naszej gospodarce? Nie, robi to Komisja Europejska a de facto Berlin.

-czy to Rosja zlikwidowała nasze stocznie, dając zaraz potem 5 miliardów euro dotacji swoim stoczniom? Nie, zrobiły to bezkarne Niemcy.

-czy to wojska rosyjskie widzisz w Polsce? Nie, widzisz za to wojska NATO, głównie amerykańskie i niemieckie.

-czy to język rosyjski musisz umieć, by rzekomo w polskiej (?) szkole zdać z klasy do klasy? Nie, musisz umieć język niemiecki i angielski.

Jest to, co było kiedyś PRL-em i kilka początkowych lat po 1989 roku – III RP. A dziś jest to w całości unijny protektorat, o autonomii jeszcze mniejszej niż Priwiślański Kraj w XIX wieku.

Są niemieckie firmy, niemieckie korporacje, niemieckie banki, niemieckie media, nawet niemieckie warzywa i inne produkty, ba, żeby zdać z klasy do klasy w polskiej (?) szkole, trzeba się uczyć niemieckiej mowy.


W 2014 roku, Niemcy, po 100 latach, wreszcie wygrały Pierwszą Wojnę Światową“.
S. Michałkowicz


„(...) Działanie agentury danego kraju poznajemy po owocach. Tymczasem:
- inwestycje rosyjskiego kapitału plasują się w ogonie inwestycji zagraniczncyh ogółem. Banki, media, telekomunikacja, wielkopowierzchniowy handel detaliczny, przemysł, kina – to wszystko kontroluje zachód. Więcej majątku przejeli nawet Chińczycy i Hindusi. Gdyby Rosja miała tu kluczowy udział, to uszczkneła by sobie coś ze złodziejskich „prywatyzacji”.


- oprawa medialna. Jak wojna w Iraku to wszystkie media „hip hip, hurra”. Jak Rosja toczy konflikt zbrojny, to obowiązkowy pacyfizm i potępienie imperializmu. Teraz na przykładzie Syrii również widać po jakiej stronie stoją media od GazWYbu po Gapola. Gdzie ta wszechobecna partia rosyjska? Nie ma ani jednej stacji TV, ani jednej gazety?


- Rosja nawet nie staje do przetargów dla polskiej armii, bo wie, że odpadnie w przedbiegach.


- Rosja nie ujarzmiła Białorusi, na Ukrainie przepycha się z zachodem, na Kaukazie ma separatystów wspieranych przez zachód via Saudowie. Jeszcze pod koniec XX wieku, za Jelcyna, sama miała stać się kolonią. A tu proszę. W kraju związkowym Unii Europejskiej i u członka NATO okazuje się dominującą siłą. Przepraszam, ale czy kogoś tu pogieło?


- w Polsce promuje się serwilizm i kosmopolityzm, a „kapitał nie ma ojczyzny”. Do czasu… gdy zainwestować chcą Rosjanie. Wtedy wybucha niespotykana troska o niezależność naszego kraju. Do Azotów piję. Nota bene, jak głebiej poszperać, to wychodzi, że nawet ten „inwestor rosyjski” okazuje się skłóconym z Putinem oligarchą żydowskim. Skoro Rosja tak u nas dominuje, to czemu nie ma ochrony porównywalnej z inwestorami z zachodu?


- w Polsce publicznie lży się władze dwóch krajów: Rosji i Białorusi. Politycy mainstremowi potrafią od niechcenia wtrącić „tu nie Białoruś” albo „to putinada”. Nie słyszałem aby mainstreamowy polityk pojechał tak po innych krajach. Co więcej, WSZYSTKIE media są rusosceptyczne, ale część „prawicowych” wręcz wyspecjalizowała się nawalaniu w Ruskich. 

Wildstein napisał: „karmienie rosyjskiego monstrum”, Ziemkiewicz wyraża się o Rosjanach z pogardą, Cejrowski każe do nich „strzelać”, w „Naszym Dzienniku” krytykują Rosję przy praktycznie każdej okazji – nawet gdy wprowadzono prawo obcych interwencji (na użytek ochrony Marszu Żywych i ochrony integralności Unii Europejskiej), to ND zilustrował to zdjęciem rosyjskiego żołnierza. ND krytykując Rosjan często powołuje się na amerykańską masonerię.


Praktycznie cała zależność od Rosji rysowana jest na podstawie kilku datętych balonów: gaz, Smoleńsk, Katyń.

Robienia z katastrofy zamachu ani utożsamiania Rosji z ZSRR nie skometuję. Gaz ma zauważalne znaczenie ekonomiczne, ale są to kwoty rzędu pojedynczaych miliardów złotych, nieporównywalne z tym ile wyprowadza Zachód. W ten sposób można Polskę uznać za folwark Włochów, bo jak się FIAT przypiął do polskiego przemysłu motoryzacyjnego przed wojną, tak trzyma do teraz.

Ciekawe jest natomiast, że tak mało mówi się o:
- USA (udział w wojnach, kupno F16)
- Londynie (polskie rezerwy złota, Radek Sikorski, Vincent Rostowski…)
- Francji (np. państwowy France Telecom przejął TPSA)

i ogólnie: o globalistach. USA, UE, Izrael, Francję, Niemcy – to należy wrzucić do jednego wora zalatującego kryptokracją Rotschildów, Rockefellerów i podobnych rodów z majątkami zabunkrowanymi w fundacjach i kierownictwie banków centralnych.

Wracając jeszcze do „trudności intelektualnych” Brauna…Komorowski nie jest żadnym stronnikiem Moskwy. Kancelaria prezydenta komorowskiego lobbowała za wpisaniem członkostwa w Unii do polskiej konstytucji, a UE jest wrogiem Rosji. Żona Komorowskiego jest Żydówką, w Jerozolimie Komorowscy planowali miesiąc miodowy. Robienie z niego ruskiego agenta wynika tylko i wyłącznie z oskarżania każdego kto nie wierzy w „zamach”. Na tej zasadzie każdy może być ruskim agentem.
aha. Korowski rymuje się z Komoruski. To też argument. Dla rozumnych inaczej.”


Do tego dodałbym jeszcze od siebie, że:

-Nawet niekorzystna umowa gazowa z Rosją, podpisana niedawno przez wicepremiera Waldemara Pawlaka, nie byłaby takim problemem, gdyby elity Zachodu stojące za ideologią ekologizmu (UE, Greenpeace, WWF, Al Gore itp.),  nie zakazywały nam pod pretekstem walki z CO2 mającym wg nich powodować „zmiany klimatyczne”, korzystać ze złóż węgla, których Polska jest jednym z największych posiadaczy na świecie i ma własną technologię jego przetwarzania na gaz. 

To, że mamy jedne z najdroższych cen energii na świecie i w ogóle, że jesteśmy importerami, a nie eksporterami jej nośników, jest tylko i wyłącznie rezultatem naszej przynależności do struktur Zachodu. Samo to przynosi nam każdego roku straty idące w miliardach i uzależnienie od importu energii.


-Złoża gazu łupkowego zostały oddane w ręce Rosji, czy koncernów zachodnich, a zwłaszcza czołowego współczesnego gojożercy, żerującego w naszej części Europy, czyli Sorosa?
http://www.radiownet.pl/publikacje/jedrysek-soros-wykupil-nasze-koncesje-lupkowe

-Nowo odkryte, wielkie złoża miedzi na Dolnym Śląsku oddano Rosjanom czy może jednak koncernowi z Kanady (żeby było ciekawe, KGHM w tym samym czasie prowadzi poszukiwania nowych złóż miedzi m.in. w Kanadzie)?
http://wgospodarce.pl/informacje/10713-abw-zbada-oddanie-monopolu-na-polska-miedz-kanadyjczykom


-Polskie srebro (jesteśmy szóstym wydobywcą srebra na świecie) trafia od razu do Moskwy, czy może do Londynu?
http://dwagrosze.com/2010/03/polskie-srebro.html , http://dwagrosze.com/2010/03/polskie-srebro.html#comment-10085


-Przejęcie polskich wodociągów jest ustawiane pod Rosjan, czy może jednak pod Izraelczyków?
http://www.biztok.pl/biznes/izraelski-potentat-przejmie-nasze-wodociagi_a4182


-Dane ze spisu powszechnego z 2011 r. są przekazywane Rosji, czy może jednak Unii Europejskiej, a następnie archiwizowane przez nią w Izraelu?
http://forum.interia.pl/dane-ze-spisu-powszechnego-2011przechowywane-w-izraelu-tematy,dId,2046541 , http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/582531,809-tys-slazakow-w-polsce-to-nadinterpretacja-mapa,4,id,t,sa.html

-GMO narzucają Polsce koncerny z Rosji, czy z Zachodu?
-Koncerny skupowe, skupujące od polskich rolników płody rolne i spiskujące przy tej okazji przeciw nim na ich niekorzyść pochodzą z Rosji, czy z Zachodu?
http://radioszczecin.pl/1,102314,rolnicy-obce-firmy-skupowe-maja-zmowe-cenowa?

-Zakaz wędzenia wędlin, limity na produkcje mleka i jego przetworów, cukru, łowienie ryb itp. to dzieło Rosji, czy UE?

-Nakaz zamykania kopalń, hut i stoczni, aby zlikwidować konkurencję to dzieło Rosji, czy UE?

przy okazji polecam filmik z You Tube pt.
 „Andrzej Gwiazda o tym, jak Zachód z premedytacją niszczył polski przemysł” - http://www.youtube.com/watch?v=2aoRvfQ8FzU

-Czy te kilkaset NGO, które penetruje od 1989 r. Polskę i niszczy cały nasz wielowiekowy dorobek kulturalny oraz katolicyzm i wszelkie przejawy tradycjonalizmu, a także uderza w demografię, pochodzi i jest finansowane z Rosji, czy może z USA i UE?

-Czy namiestnicza administracja rezydująca w Warszawie, karnie wypełnia (bez względu na konsekwencje dla narodu polskiego, któremu rzekomo służy) wszelkie dyrektywy i dostosowuje do nich prawodawstwo RP płynące z Moskwy, czy może jednak z Brukseli?

-Czy to Rosja wspiera bezzasadne i bezczelne, wielomiliardowe żydowskie roszczenia majątkowe, wysuwane względem Polski, czy robią to USA i UE?

-Czy kultura popularna (i ta „wysoka” też) w Polsce jest prawie że zmonopolizowana przez produkcje rosyjskie, czy zachodnie?

-Skoro Rosja, jak twierdzą niektórzy, kontroluje dzisiejszą Polskę, to dlaczego jedynym szowinizmem tolerowanym (a nawet podbechtywanym) przez mainstream III RP, jest szowinizm antyrosyjski? 

Czy wyobraża ktoś sobie, co by się stało, gdyby ktoś w dzisiejszej Polsce napisał antysemicki odpowiednik niedawnego artykułu Dawida Wildsteina „Potrzeba rusofobii”? Można to sobie tylko wyobrazić po tym, co zrobiono w zeszłym roku z prof. Krzysztofem Jasiewiczem, po udzieleniu przez niego judeosceptycznego (acz wyważonego, opartego na podstawie wniosków wyciągniętych z wieloletnich badań archiwalnych i negatywnych osobistych doświadczeń z Żydami) wywiadu pismu „Focus Historia Ekstra”.


Czy to podważanie szczegółów rosyjskiej martyrologii jest penalizowane w polskim prawie, czy może jednak martyrologii narodu kontrolującego Zachód?

Dla każdego, kto ma rozum choć nieco większy, niż Jaś Fasola, jest oczywistym, że dzisiejsza Polska jest neokolonią nie Rosji, tylko Zachodu. Zaś Zachód jest pod kontrolą żydowskich supremacjonistów (i podległej im masonerii), którzy za pomocą obejmującej wszystkie dziedziny życia ludzkiego sieci oplatającej wszystkie kraje składowe tego polityczno-ekonomiczno-militarnego ośrodka siły, dążą do celu, jakim jest utworzenie państwa światowego.


Skoro to oni są w chwili obecnej siłą kontrolującą ludzkie i materialne zasoby Polski, to logicznym jest, że polska narodowowyzwoleńcza próba zmiany tego stanu rzeczy, uderzyłaby właśnie w ich interesy i zostałaby potraktowana jako próba secesji Polski ze struktur Zachodu, traktowanego przez jego władców jako polityczny monolit. Namiastkę takiej reakcji oglądamy od kilku lat na przykładzie Węgier po objęciu tam władzy przez prawicę pod przywództwem Victora Orbana
http://www.fronda.pl/a/gorny-piec-scenariuszy-obalenia-victora-orbana,17568.html


oraz na przykładzie Grecji, gdzie prym w sondażach wiedzie nacjonalistyczny i antyglobalistyczny Złoty Świt, co spowodowało prewencyjne wyaresztowanie (pod fałszywymi zarzutami) przez tamtejszy, podporządkowany globalistom reżim, liderów tej partii, aby uniemożliwić im dojście do władzy
http://www.nacjonalista.pl/2014/03/14/list-przywodcy-zlotego-switu-do-greckiej-prasy/Działanie agentury DANEGO kraju poznajemy po owocach.

Twojego również.


Polecam opracowanie WERWOLF.
Źródła:http://rgrunholz.wordpress.com/2014/02/27/niedzwiedz-wschodu/

http://www.nacjonalista.pl/2014/01/22/grzegorz-braun-o-obradach-izraelskiego-parlamentu-w-polsce/comment-page-1/#comment-19299
też tutaj:
5 komentarzy:

 1. Bardzo przekonujące, logiczne i uzasadnione. Większość społeczeństwa polskiego postrzega ośmieszanych Rosjan, a w zasadzie Putina przez: Byłego KGBistę (które działało w interesie ZSRR, a niby w czyim miało działać?), zamachu smoleńskiego (walczył o swoje, bo Kaczyński mu przeszkadzał, i wtedy jeszcze stosunki z Niemcami, a więc i z UE były poprawne, i prawdopodobnie Niemcy UE to wykorzystały do dalszej rozgrywki, polskim społeczeństwem, przeciwko Rosji, bo nie wierzę, że służby niemieckie nie wiedziały o planowanym od dłuższego czasu zamachu, to pozwalało jeszcze bardziej osłabić Polskę i pozwalało Tuskowi już nieskrępowanie dożynać Polskę razem z Komorowskim, który jest przedstawicielem międzynarodówki żydowskiej, zresztą jak Merkel która wykorzystuje antypolskość Tuska), "ciemiężcy Ukrainy", mordercy pasażerów samolotu Malezyjskiego (Malezja przeciwstawiła się Żydom w temacie ich terytorium i teraz dużo samolotów Malezji wykorzystywanych jest do celów operacyjnych
  CIA, tak naprawdę kierowaną przez Żydów, jak wszystko w USA, i w ich interesie, i za pieniądze ogłupionych Amerykanów), itd.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystko się zgadza, ale jest mały problem, z tego wywody wychodzi że Rosja to nasz największy przyjaciel. To tak wygląda, że mamy wybór, a problem niestety jest głębszy, zauważysz to jak poczytasz o masonerii.( polecam opracowanie - zatrute_zrodlo_masoneria) Zachód, a w szczególności Niemcy to kraj który nigdy nie będzie naszym przyjacielem to wiem i jestem tego pewien, ale Rosjanie tym bardziej. Jedynym wyjściem było by stworzenie własnej UNI a w niej kraje nam bliskie, zawiązać sojusze wojskowe i gospodarcze i rozwijać się na tej kanwie. Może to kiedyś nastąpi. Sami nie zdołamy zrobić nic, będziemy rozgrywani z każdej strony, trzeba zacząć od własnych sojuszy, a pomału rakiem z UE. Mając Polski rząd który mądrze by to przeprowadził zanim go sprzątną, mógłby wzorem Węgrów sam rozgrywać politykę z Rosją. Zauważcie, że Węgry nie wygrały jeszcze batalii o swój kraj, ale walczą.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nic nie wychodzi.

  Ten wpis demaskuje antyrosyjską propagandę. Ta antyrosyjska propaganda ma zasłonić fakt, że Polska jest okupowana i okradana przez służby zachodnie.


  I O TO TU CHODZI.

  A nie o sympatie, czy antypatie, ważenie, kto nam większe straty zadał.  Rozpatrujemy też teraz taką sytuacje - za PRL było więcej polskiej kultury w zakłamanej telewizji niż jest teraz.

  Na każdym kroku reklamy zasypują nas albo po angielsku, albo po niemiecku.

  Das auto, fresz and fruit, golden cośtam, itd itd.

  Gdzie ja mieszkam, w Polsce, czy w Anglii?
  Czy młodzież jest rusfikowana, czy germanizowana, anglicyzowana?

  A może po prostu - od-polaczana??


  OdpowiedzUsuń
 4. Niemcy od 1945r są pod całkowitą okupacją USA. Angela Merkel jeździ po polecenia na spotkania Grupy Bilderberg. USA od ponad 100 lat są zarządzane przez żydowskie klany skupiające wokół siebie potężne korporacje przemysłowe i finansowe.

  OdpowiedzUsuń
 5. Panie FRANZ - to proszę to szczegółowo opisać, tak jak ja to zrobiłem w opracowaniu Werwolf. Wtedy się z tym zaznajomię.

  OdpowiedzUsuń